Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan od 76m2 vo Dojran

0 МКД

Се продава од: Stole 30 ноем. 00:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanot e renoviran
Stole
 
071244613
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации