Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kompletno renoviran stan vo Gostivar

0 МКД

Се продава од: Vlade 30 ноем. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Гостивар
Stanot se naoga na 5-ti sprat naselba maleardi.
Kompletno renoviran so PVC dogtama i komplet renovirano kupatilo so PVC cevki
Golem dneven prestoj dve spalni i oddelno wc
Stanot ima moznost za nadogradba na potkrovje
Vlade
 
077678555
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации