Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centarot na Kavadarci

Се продава од: GLIGOR 19 јун. 23:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Кавадарци
Se prodava stan vo centar na Kavadarci so povrsina od 70m2 na 3-ti sprat vo zgrada na ul.Blazo Aleksov br.1.
Stanot e so sopstveno parno na peleti.

Kontakt telefon 075303173
Leaflet
Кон почеток