Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmani vo Ohrid vo centralno podracje

0 МКД

Се продава од: Vlatko Вчера 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Izdavam apartmani so po dve sobi , kujna i kupatilo
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации