Оглас од претпријатие Објавени: јун. 24 2022 09:09

Imperija Nedviznosti stanovi vo gradba

ЕУР

Објавени: јун. 24 09:09
Прегледи: 992
Шифра Ц 56/5
Се продава станови во градба (почетна фаза) со површини 55,61,72м² со распоред –дневна соба со трпезарија,кујна ,2 спални соби,ходник,купатило,тераса.Становите се на различни катови односно од 1 до 4.(со лифт)
Зградата поседува паркинг простор
Становите се наоѓаат во населба Расадник.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Булевар Туристичка 36А 078228233

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации