Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na prizemje

45 900 ЕУР

Се продава од: Vase 25 ноем. 18:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се продава дво собен стан (45 м2) во елитната населба Охридати, на 5 мин пешки од езерото и познатите плажи. Станот е во зграда која е понова градба - 2015 год, има дневна со трпезарија и кујна, одвоена спална соба и голем ходник. Станот е целосно опремен ( кожна гарнитура, комплет кујна со стие апарати,модерна спална соба и тоалет со туш кабина и машина за перење. Од надворешната страна на станот има двор 20 м2.
Leaflet
Кон почеток