Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 62m2 renoviran vo Prilep

0 ЕУР

Се продава од: Boris 10 јан. 16:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Прилеп
STANOT se naoga nasproti osnovnoto uciliste vo Tocila na 6 kat, renoviran, predsobje, kupatilo, dnevna soba, kujna so trepezarija, spalna i 2 terasi edna na spalnata i uste edna na dnevnata soba, vizba od 6 m2, kompletna PVC dograma salamander.CENA PO DOGOVOR
DOJDETE, VIDETE KE SE DOGOVORIME
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации