Објавени: мај 16 2022 10:48

Stan vo strog centar

ЕУР

Објавени: мај 16 10:48
Прегледи: 3423
Se prodava dvosoben stan na ul. Vera Ciriviri br. 29 vednas pozadi zdraven dom vo strogiot centar na Stip (katastarska zona 1). Stanot ima dve sobi, kujna, hodnik, wc. Se naogja na vtor sprat i e so povrsina od 49m2 plus 12m2 podrum.
Stanot e so pogled kon juzna strana, kon zdraven dom. Stanot e komplet opremen so pokukjnina.
Pocetna cena: 36.000€
Poveke info na:
078 485 158
078 260 107
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации