Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 73m2 vo Struga

40 000 ЕУР

Се продава од: Xxxxxx 02 авг. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Струга
Shitet banese 73 m2 e renovuar dhe mobiluar ne rr risto krle Kati 4/5 e gatshme per banim podrum 5 m2,se prodava Stan ul risto krle sprat 4/5 namesten gotovo za ziveenje podrum 5m2 ,+38978448851 ;+38970595923 Zudi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации