Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:48
Link:
,

Издавам стан блиску до центар на Струга

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Денес 11:48 ,

Издавам стан блиску до центар на Струга

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 08:49 ,

Prodavam namesten stan vo centar 75m2

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:43 ,

Prodavam namesten stan vo centar 75m2

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 јун. 22:47 ,

SHITET BANESA -- SE PRODAVA STAN

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 јун. 16:32 ,

Stan od 70m2 vo Struga

105 000 ЕУР

02 јун. 21:31 ,

Namesten stan vo Struga od 68m2

57 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 мај 11:19 ,

Apartman vo Struga

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
09 мај 09:34 ,

Namesten stan od 83m2

700 ЕУР

Број на соби: 3,5
30 апр. 10:06 ,

Garsonjera vo Struga hitno

18 000 ЕУР

Број на соби: 1
09 апр. 11:09 ,

Novi stanovi dupleksi 150m2 od ezero

750 ЕУР

Број на соби: 5
07 апр. 17:38 ,

Se prodava namesten stan od 96m2 povolno

68 500 ЕУР

Број на соби: 4
02 апр. 22:39 ,

Се продава нов стан

750 ЕУР

Број на соби: 3
24 фев. 00:16 ,

shitet nanes

Број на соби: 3
24 јан. 11:52 ,

Ce Prodava renoviran stan

Број на соби: 2
20 јан. 13:19 ,

Apartament ne Vlore Albania

1 100 ЕУР

Број на соби: 1
07 јан. 05:47 ,

se prodava garsonjera

21 450 ЕУР

Број на соби: 2
25 дек. 01:03 ,

продавам стан во Струга

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
11 дек. 19:49 ,

Se izdava trosoben stan Struga

200 ЕУР /

Број на соби: 3
11 дек. 08:56 ,

Se izdava namesten trosoben stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 дек. 19:41 ,

Stan 75m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
25 ноем. 15:36 ,

SE DAVA POD KIRIJA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
11 ноем. 18:44 ,

GARSONJERA 26m2... PRIZEMJE

18 000 ЕУР

Број на соби: 1
05 ноем. 10:52 ,

Villa Cherry

Број на соби: 2
22 окт. 15:17 ,

Se iznajmuva stan vo Struga

Број на соби: 2
Површина: 30
21 септ. 06:51 ,

SE PRODAVA STAN

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
16 септ. 17:43 ,

Se Prodava Stan vo Struga so pogled na Ezero

850 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации