Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на мали апарати за домаќинство


Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "Бела техника и Апарати за домаќинство" се огласуваат најразлични кујнски апарати и бела техника. Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - брзо, лесно и едноставно!26 фев. 10:34
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Прочистувач на воздух Zepter TherapyAir® iOn

550 ЕУР

26 фев. 10:40
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Кафемат PHILIPS EP 3241/50

450 ЕУР


Вчера 18:07 Друго  ·  Тетово

Shporet për nxemje qendrore me dru dhe rrym

700 ЕУР

Вчера 17:16 Друго  ·  Струга

Plinska boca- bombole gazi

30 ЕУР

Вчера 08:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Нови тенџериња

1 200 МКД

02 мар. 16:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам нова сушара за алишта

850 МКД

02 мар. 15:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kafemat DeLonghi

9 000 МКД

02 мар. 13:34 Друго  ·  Куманово

Prodavam elektricna fen cetka Rowenta 1000W

02 мар. 13:04 Друго  ·  Куманово

Prodavam detektor za pari

02 мар. 00:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sporet Beko

3 500 МКД Намалена цена

01 мар. 23:51 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nutri Bullet

2 000 МКД

28 фев. 20:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Masina za Sienje Singer

6 000 МКД

28 фев. 20:15 Друго  ·  Штип

Fritezi

1 МКД

28 фев. 13:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Masina za Sladoled ✅ " Carpigiani-Italy"

2 ЕУР Намалена цена

26 фев. 10:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Кафемат PHILIPS EP 3241/50

450 ЕУР

26 фев. 10:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Прочистувач на воздух Zepter TherapyAir® iOn

550 ЕУР

26 фев. 07:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам некористена Мини - фритеза

1 200 МКД

25 фев. 16:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam masince za kafe illy

5 000 МКД

25 фев. 00:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam pegla philips 800 denari

800 МКД

22 фев. 19:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Seprodava povolno

1 МКД

21 фев. 12:53 Друго  ·  Струга

Кафемат De Longhi EC 7.1

2 000 МКД

18 фев. 19:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini frizider, Konvektor, Elektro tava za pizza i Elek.skara

1 МКД

17 фев. 02:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pecka na drva

15 фев. 17:56 Претпријатие Друго  ·  Велес

СОКОВНИК

50 ЕУР

15 фев. 11:31 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Digitalen termometar so vlagomer

400 МКД

13 фев. 19:29 Друго  ·  Битола

Fiskalen aparat

6 000 МКД

12 фев. 14:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Philips Lumea Prestige

350 ЕУР

28 дек. 18:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Illy kafemat 3.2 dobro socuvan

2 500 МКД Намалена цена

10 фев. 22:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nova pegla na parea marka Philips

45 ЕУР Намалена цена

06 фев. 20:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kafemat

3 000 МКД

03 фев. 15:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

BOSCH TASSIMO Masina za kafe

3 000 МКД

02 фев. 10:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

BOSCH Tassimo coffee machine

3 000 МКД

30 јан. 14:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Прочистувач на воздух Xiomi Mi air Purifier2

6 500 МКД

30 јан. 14:11 Друго  ·  Куманово

Shes Shporedin per nxemje

27 јан. 09:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам машина за перење алишта

7 000 МКД

26 јан. 12:10 Друго  ·  Делчево

Hibriden Invertor Growatt 5kW hibriden inverter i LiFePO4

650 ЕУР Намалена цена

24 јан. 09:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dispenzer za voda

3 000 МКД

22 јан. 21:53 Друго  ·  Гостивар

shtepi ne shitje

21 јан. 18:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

6kW solarni sistemi za kuki i vikendici

5 890 ЕУР

21 јан. 13:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Електрична скара Delimano

1 290 МКД

16 јан. 12:22 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Krsac na led mraz

100 ЕУР Намалена цена

15 јан. 19:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Procistuvac ST

3 500 МКД

13 јан. 19:51 Друго  ·  Охрид

Nov kujnski boljer

3 500 МКД


Огласи за продажба на бела техника и мали кујнски апарати


Дали знаевте дека на Пазар3 може да купувате и продавате секакви апарати за домаќинство? Доколку продавате печка на пелети, бојлер, готвач на пареа, кафемати, или друга бела техника и мали кујнски апарати, Пазар3 е вистинското место за брза и ефикасна продажба.


Доколку пак имате потреба од некаков апарат, на Пазар3 се продава бела техника и апарати за домаќинство по најповолни цени!


Што сè се продава и купува во оваа категорија на Пазар3?


Во оваа категорија се огласуваат најразлични апарати: пегла, прочистувач на воздух, масажер, професионална фритеза, бојлер, соларен бојлер, пекач за леб, апарат за еспресо, кафемат, Nutribullet, чешма за садопер и многу други мали апарати, апарати за домаќинство и бела техника.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации