Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на мали апарати за домаќинство


Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "Бела техника и Апарати за домаќинство" се огласуваат најразлични кујнски апарати и бела техника. Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - брзо, лесно и едноставно!15 фев. 17:56 Претпријатие Друго  ·  Велес

СОКОВНИК

50 ЕУР

15 фев. 11:31 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Digitalen termometar so vlagomer

400 МКД

16 јан. 12:22 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Krsac na led mraz

100 ЕУР Намалена цена

01 дек. 06:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Greac za sisinja mleko i teglicki

2 700 МКД

19 јул. 14:52 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ventilatori za ladenje

1 380 МКД

18 окт. 20:19 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ups za parno упс

3 900 МКД

23 авг. 14:54 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Televizor funkcionalen

25 ЕУР

11 јул. 10:51 Претпријатие Друго  ·  Битола

Iliy kafemat

8 680 МКД

05 јан. 16:34 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

UV procistuvac i ovlaznuvac

19 999 МКД

02 дек. 10:20 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

MyAir Titan

17 999 МКД

02 дек. 10:19 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Procistuvac na vozduh+Jonizator

7 999 МКД

02 дек. 10:19 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

MyAir Fusion Procistuvas na vozduh

17 999 МКД

02 дек. 10:18 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

MyAir Voyager Procistuvac na vozduh

14 999 МКД

02 дек. 10:18 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Procistuvac na vozduh Jonizator

14 999 МКД

02 дек. 10:17 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

MyAir Jade 2 procistuvac na vozduh

7 999 МКД

02 дек. 10:16 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Filtri set voyager

2 999 МКД

12 ноем. 13:48 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mikser za testo

43 000 МКД

12 ноем. 13:34 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Profesionalen toster

18 000 МКД

02 септ. 20:46 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Tesla LED

04 мар. 10:10 Претпријатие Друго  ·  Струга

Baterija so grejac

999 МКД

24 фев. 17:12 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

UV antivirus procistuvac super promocija

13 990 МКД Намалена цена

28 јан. 15:08 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

GREJACI

21 дек. 12:13 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Tion Breezer O2

899 ЕУР

10 дек. 13:06 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Procistuvac na vozduh Winix Zero

18 000 МКД

16 ноем. 08:54 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Winix U300

17 000 МКД

16 ноем. 08:51 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Winix TowerQ so Wi-Fi aplikacija

20 000 МКД

16 ноем. 08:51 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Procistuvac na vozduh Winix Zero N

12 000 МКД

16 ноем. 08:51 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Procistuvac na vozduh Winix Zero Pro

23 000 МКД

14 ноем. 08:58 Претпријатие Друго  ·  Прилеп

Solarni paneli START komplet za kuka

2 100 ЕУР Намалена цена

30 окт. 10:50 Претпријатие Друго  ·  Битола

Sezonski popust

30 окт. 10:22 Претпријатие Друго  ·  Гостивар

Set tendzerinja


Огласи за продажба на бела техника и мали кујнски апарати


Дали знаевте дека на Пазар3 може да купувате и продавате секакви апарати за домаќинство? Доколку продавате печка на пелети, бојлер, готвач на пареа, кафемати, или друга бела техника и мали кујнски апарати, Пазар3 е вистинското место за брза и ефикасна продажба.


Доколку пак имате потреба од некаков апарат, на Пазар3 се продава бела техника и апарати за домаќинство по најповолни цени!


Што сè се продава и купува во оваа категорија на Пазар3?


Во оваа категорија се огласуваат најразлични апарати: пегла, прочистувач на воздух, масажер, професионална фритеза, бојлер, соларен бојлер, пекач за леб, апарат за еспресо, кафемат, Nutribullet, чешма за садопер и многу други мали апарати, апарати за домаќинство и бела техника.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации