Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство

Vivax , 61
Beko , 41
LG , 36
Neo , 31
Samsung , 22
Gorenje , 6
AEG , 5
Bosch , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Klima,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Klima | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Klima Fuego

3 000 МКД

19 фев. 12:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava pecka AEG 6kw i klima BEKO

28 јан. 16:17 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Osaka agolna klima ured

150 ЕУР

16 јан. 21:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hitachi Klima

500 ЕУР

15 јан. 23:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Odlicna Klima

6 000 МКД

14 јан. 17:05 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se peodava KLIMA

5 500 МКД

10 јан. 06:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Klima Ured Galanz

6 000 МКД

01 јан. 11:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Klima 3,5kw

6 000 МКД

27 дек. 08:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se za klima uredi

20 ЕУР

17 дек. 22:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vivax AEYIs klima

46 000 МКД

30 ноем. 19:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Klima

29 ноем. 12:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Klima

50 000 МКД

19 ноем. 20:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Klima Favorit 2.5 Obicna

4 000 МКД

17 ноем. 21:14 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

PRODAVAM DVE NOVI,NEOTPAKUVANI VIVAX Portable klimi

08 ноем. 12:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Klima ured

20 000 МКД

31 окт. 08:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Куманово

prodavam klima

25 000 МКД

29 окт. 20:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Inverter klima ured

550 ЕУР

27 окт. 09:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Радовиш

Klima Fuego

10 000 МКД

17 окт. 00:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava klima

5 000 МКД

16 окт. 10:22 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Klima Hitachi, 2,5kw, inverter

2 000 МКД

06 окт. 20:30 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Кочани

Klima ured

6 500 МКД

29 септ. 20:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Битола

Se prodava Klima Favorit

12 000 МКД

27 авг. 22:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Гостивар

Klima Fonko

50 ЕУР

25 авг. 11:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Охрид

Klima ured

5 000 МКД

14 авг. 11:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima ured VIVAX

7 000 МКД Намалена цена

02 авг. 13:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima panasonic

100 ЕУР

29 јул. 22:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Центар

VIVAX Portable Klima

12 000 МКД

20 јул. 11:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava klima ured

11 500 МКД

17 јул. 18:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  ST  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mobilna klima ST

15 000 МКД

11 јул. 19:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Охрид

KLIMA INVENTER LG 3.5KW

4 500 МКД Намалена цена

01 јул. 09:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ideal Klima

300 ЕУР

04 јун. 14:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Klima

5 000 МКД

26 мај 14:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  ST  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Klima na trkalca

160 ЕУР

18 мај 11:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prenosna klima

19 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Klima | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Klima во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • klima во категорија Дом и семејство
  • klima inverter во категорија Грејни тела и Клима уреди | Beko
  • Klima во категорија Автомобили | Mazda | RX-8
  • Klima ured во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • klima во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • klima inverter во категорија Грејни тела и Клима уреди | Gorenje
  • klima inverter во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • klima uredi во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • Klima во категорија Грејни тела и Клима уреди | Neo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации