Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Klima inverter a+++ може да биде ваша во секој момент!

Vivax , 11
LG , 10
Neo , 7
Beko , 3
Samsung , 2
AEG , 1
Gorenje , 1

Ако во изминатиот период вашето пребарување на интернет се состоеше од "klima inverter a+++", а притоа, не бевте задоволни од прикажаните резултати на интернет, во тој случај, не очајувајте, бидејќи имаме решение за Вас!На Пазар3, ќе можете да купите електрични грејни тела вклучително и на инвертер клими, како оние од типот "klima inverter a+++" кои што се произведени од водечките лидери на пазарот како Samsung, Beko, Hitachi, Kenstar, Panasonic и уште многу други по одлични цени!22 авг. 22:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

klima vivax

7 000 МКД

25 мај 01:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Кlima inverter 5.5 lg marka

320 ЕУР Price Reduced

17 мај 03:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima

250 ЕУР

29 јан. 21:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Inverter klima

27 000 МКД

27 мај 23:59 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  BXRC  ·  Свети Николе

KLIMA BEKO

5 800 МКД

15 ноем. 20:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Inverter Split  ·  Скопjе  ·  Центар

Neo klima

15 000 МКД

12 окт. 12:50 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Битола

Klima ured Vivax 3.5 kw

6 500 МКД


Интересен факт: "klima inverter a+++" е еден од најпопуларните огласи за инвертер клими кои што постојат на Пазар3, и за кои постои огромна заинтересираност на многубројни потрошувачи!Што точно значи користење на klima inverter a+++?За оние кои не знаат, користењето на инвертер клими со назнака "a+++" има многубројни предности а истите вклучуваат:Заштеда на електрична енергија - за секој "+" постои намалување на потрошувачката за електрична енергија за 10%, а тоа значи дека вашиот klima inverter a+++ ќе Ви овозможи заштеда од дури 30%.Инвертер технологија - оваа технологија е одлична за секој оној кој што сака да заштеди на електрична енергија, а истражувањата на пазарот покажуваат дека користењето на инвертер клими во споредба со традиционалните клими значи и пониски трошоци за време на грејната сезона или вон грејната сезона.Ефикасност - откако ќе станете сопственик на klima inverter a+++, една од првите работи со која ќе се запознаете ќе биде и ефикасното затоплување или ладење на вашите домови!Имено, инвертер клими во вашиот дом ќе Ви помогнат да ја достигнете посакуваната температура за 25% побрзо отколку регуларните/традиционалните клима уреди.Кои се предностите на купување на klima inverter a+++?Конзистентна температура - она поради кое се почесто ќе бидете сведоци на огласи во стил на "klima inverter a+++", "inverter klimi" е фактот што овие инвертер клими се премногу ефикасни во одржувањето на посакуваната температура во вашите домови, без разлика дали просторот го загревате или ладите.Идеални се за мали и големи површини - Вие без никаков проблем ќе можете да користите инвертер клими со назнака а+++ во мали или пак големи простории, а тоа се должи на вградениот компресот кој што постигнува поголеми резултати за кратко време.Тивки се - за крај, она што овие клими го овозможуваат за своите корисници е тивкоста, како и можноста истите да работат додека вие спокојно спиете.Причината поради тоа е работењето на пониски температури, па така, сметаме дека би биле повеќе од задоволни доколку се одлучите за користење на klima inverter a++.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации