Објавени: септ. 05 2022 08:14

Кирби Авалир / Kirby Avalir

ЕУР

Објавени: септ. 05 08:14
Прегледи: 30
Се продава Кирби Авалир во одлична состојба. Машината е купена од Винком Скопје, единствен застапник во Македонија за Кирби. Машината ја добивате со додатен дел за перење теписи и секаков вид на мебел од текстил. Купена е во 2016 година и користена е само во домашни услови. Редовно сервисирана во овластениот салон на Винком Скопје. Има простор за договор на цената. За било каква информација, јавете се на 078/280-917
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078/280-917

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации