Објавени: ноем. 12 2021 04:53

Kirbi masina za cistenje

ЕУР

Објавени: ноем. 12 04:53
Прегледи: 42
Се продава КИРБИ машина за чистење од серијата Avalir 2, со сите додатни делови и средства за чистење (можете да ги погледнете на фотографиите). Машината е стара 3 години, во одлична состојба, скоро неупотребувана (3 пати е употребена).

Цената на продажба е 1500€, меѓутоа има простор за договор.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
42
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077/751-194

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации