Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Samsung правосмукалки се на дофат од вас од само еден клик!

Продавате samsung правосмукалки, или пак, во потрага сте по samsung правосмукалка на пареа, робот правосмукалка, правосмукалка за пепел, правосмукалка на вода, правосмукалка за пелети, а досега, не бевте во можност да ја остварите вашата цел? Не грижете се!


Тука, се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на samsung правосмукалки, но, и да започнете со пребарување на огласите бидејќи тоа ќе Ви помогне да стапите во директен контакт со многубројни продавачи и купувачи со кои би зборувале повеќе околу купопродажбата!

22 апр. 14:20 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Pravosmukalka Samsung

27 дек. 15:28 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Easy & Clean  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava pravosmukalka

1 500 МКД

15 дек. 17:50 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Кичево

Smukalka nova skoro

50 ЕУР

07 септ. 13:58 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Easy & Clean  ·  Куманово

SAMSUNG Pravosmukalka

3 000 МКД

11 септ. 20:13 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Easy & Clean  ·  Скопjе  ·  Чаир

SAMSUNG PRAVOSMUKALKA

3 000 МКД

10 септ. 04:21 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Easy & Clean  ·  Скопjе  ·  Чаир

Pravosmukalka Samsung

03 септ. 18:55 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Pravosumkalka Samsung 1500W

1 200 МКД

13 ноем. 12:34 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Easy & Clean  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Koristena pravosmukalka

950 МКД

11 јун. 21:46 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Бутел

Pravosmukalka

15 јул. 23:58 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Центар

Pravosmukalka itno

2 000 МКД

13 апр. 21:48 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pravosmukalka Samsung AirTrack 1800W

2 000 МКД

13 апр. 21:32 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pravosmukalka Samsung 1500W

1 500 МКД

Што добивате за возврат како сопственик на samsung правосмукалка?


Чист и уреден дом - вашиот дом ќе биде блескаво чист, а хигиената ќе биде драстично зголемена благодарение на високиот квалитет кој што го нудат познатите samsung правосмукалки, бидејќи за кратко време, прашината и останатите честички ќе бидат елиминирано токму онака како што и треба!


Впрочем, тоа е одлика на секој производ од Samsung - без разлика дали се работи за бела техника - грејни тела, шпорети и микробранови печки, фрижидери, машини за садови, машини за перење или пак за електроника - таблети, лаптопи, мобилни телефони.


Издржливост - како сопственик на samsung правосмукалка, Вие воопшто нема да бидете приморани да инвестирате во други правосмукалки следните години, бидејќи дефектите се речиси и непостоечки, особено во следните неколку години.


За волја на вистината, постоајт многубројни правосмукалки кои што покажуваат знаци на неисправност уште во првите месеци, но, имајќи samsung правосмукалка тоа нема да биде ваш проблем!


Широк спектар на производи - samsung нуди разни видови на правосмукалки во својата понуда, а таа вклучува робот правосмукалка, правосмукалка на вода, правосмукалка за пепел, правосмукалка на пареа, и сл, што значи дека нема да имате никакви проблеми при изборот!Како до оглас кој што гарантира сигурна продажба на вашите samsung правосмукалки?


Објавувањето на оглас на нашиот сајт е повеќе од лесен и едноставен процес кој што бара од вас само еден клик на алатката за регистирање на огласи, но, за да огласите ви бидат успешни, Пазар3 Ве советува да внимавате на следниве работи:


Правила за огласување - ова е една од најглавните работи кои треба да ги имате на ум при огласувањето, бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат пропишаните правила за огласување, истите нема да бидат одобрени од страна на нашите администратори.


Уредување на огласи - уредувањето на огласите треба секогаш да биде вашиот приоритет, а тоа подразбира пишување на кратки, јасни и едноставни огласи со добро дефиниран наслов - prodavam "samsung pravosmukalka", главен дел - цена, модел, состојба и сл, како и завршен дел во кој што треба да го сместите телефонскиот број за контакт.


Фотографија - секогаш настојувајте да прикачувате фотографии од се што продавате, без разлика дали станува збор за samsung правосмукалки, или пак за нешто друго, бидејќи нашата анализа покажува дека огласите кои што имаат слики се далеку поуспешни од оние кои што немаат!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации