Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на бела техника Neptun | Pazar3 огласи


Најголема понуда на бела техника и апарати за домаќинство Neptun.mk! Се продаваат нови и користени Neptun фрижидери, машини за садови, Neptun микробранови печки, шпорети, замрзнувачи, бојлери, Neptun вградна техника, машини за перење / сушење и многу друго.
Огласи за продажба на бела техника и апарати за домаќинство Neptun.mk - Пазар3 огласи


Широк асортиман на бела техника и Нептун апарати за домаќинство се продава на Пазар3.мк!Купувајте и продавајте бела техника брзо, лесно и едноставно! На сајтот на Neptun.mk се продаваат фрижидери (комбинирани фрижидери, side by side фрижидери), Neptun машини за садови, микробранови печки, шпорети, замрзнувачи, бојлери, Neptun вградна техника, аспиратори, фурни, плотни, машини за перење, машини за сушење, Neptun машини за перење/сушење и многу друга Нептун бела техника и апарати за домаќинство.Нови или користени апарати за домаќинство Нептун од добро познатите брендови FUEGO, BEKO, KRUPS, GORENJE, CANDY, HAIER, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, BOSCH, LEOV, TESY и други, се продаваат на Пазар3.мк.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации