Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Pajisje Audio

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje Audio , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pajisje Audio | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:06 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Pojacalo za kola

3 000 MKD

Dje 14:30 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bose QuietComfort® 45 Headphones (Слушалки)

13 103 MKD

Dje 09:25 Shitore Të tjera  ·  Tetovë

Se prodava pojacalo "BOTS" ST2350

200 EUR

Dje 09:17 Shitore Të tjera  ·  Tetovë

Se prodava pojacalo "TOA" A506E

120 EUR

Dje 09:04 Shitore Të tjera  ·  Tetovë

Se prodavaat 8" zvucnici 4-sistemski

100 EUR

17 Pri 19:15 Të tjera  ·  Shkup

Jukebox aparati

550 EUR Намалена цена

09 Pri 14:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава синтисајзер

6 000 MKD

29 Mar 10:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

POJACALO ZA GITARA SAMICK LA 10 N - 4 000 den.

4 000 MKD

29 Mar 01:05 Shitore Të tjera  ·  Shkup

New audio cassette

250 MKD

29 Mar 01:05 Shitore MP3/4/5-player/CD  ·  Shkup

CD DVD Lens cleaner citac pastruese

249 MKD

28 Mar 13:54 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Bluetooth zvucnici novi

790 MKD Намалена цена

28 Mar 08:19 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

JBL zvucnik i Bluetooth Slusalki

4 000 MKD

26 Mar 15:06 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  JBL  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam JBL Party Box 310

17 000 MKD

24 Mar 22:22 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sony WF-XB700 EXTRA BASS

24 Mar 14:13 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Logitech Mega bass so Dock Station

1 800 MKD Намалена цена

24 Mar 14:07 Të tjera  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

SONY Bluetooth NFC

5 000 MKD Намалена цена

24 Mar 14:07 Të tjera  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Slusalki Switel

3 000 MKD Намалена цена

24 Mar 14:04 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Drug model  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

JVC 2.1 Micro System USB Dock Station

5 000 MKD Намалена цена

24 Mar 13:31 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Sonos Playbase nov

28 000 MKD Намалена цена

24 Mar 13:28 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  JBL  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

JBL Pulse 4 nov

7 000 MKD

23 Mar 08:48 Të tjera  ·  Strumicë

Филтер за радио предавател

400 EUR Намалена цена

20 Mar 20:12 Të tjera  ·  Shtip

Gitarsko pojacalo Harley Benton 40w

4 000 MKD

18 Mar 10:34 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NAD Model 160

400 EUR

14 Mar 20:19 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  Denon  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Resiver DENON 2113

220 EUR

14 Mar 12:15 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Resnjë

Zvucnici i bas binovi

890 EUR

12 Mar 19:26 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

USB za snimanje zvuk

1 490 MKD

Online
11 Mar 00:22 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Aktivni zvucnici Behringer TRUTH B2030A

15 000 MKD

10 Mar 02:28 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Drug model  ·  Strugë

Audio-Video system Panasonic

250 EUR

09 Mar 17:04 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam airpods ne otvoreni ( 2nd gen, pro, 3rd gen)

100 EUR

08 Mar 14:45 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

GENIUS Zvuchnici

400 MKD Намалена цена

08 Mar 01:39 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Technics SL-1200 Mk2

07 Mar 00:06 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Casio CT-S100, Casiotone Синтисајзер

4 500 MKD

06 Mar 15:32 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Zvucna karta Soundcard Audio interface

1 000 MKD

05 Mar 00:28 Të tjera  ·  Kumanovë

Se prodavaat povolni kameri

03 Mar 18:25 MP3/4/5-player/CD  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Original MP3/CD/Radio za Seat Leon

4 499 MKD Намалена цена

02 Mar 22:24 Të tjera  ·  Kumanovë

Quatro HT-500

26 Shk 11:45 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rechargeable Slusen ured Great ears Germany

2 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje Audio | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione