Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Охрид

Acer , 4
Alcatel , 22
HTC , 20
Huawei , 43
Lenovo , 5
LG , 6
Mobile , 1
Motorola , 3
Nokia , 8
Panasonic , 1
Samsung , 168
Sony , 19
ZTE , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 11:57 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Mini  ·  Охрид

Iphone 13mini 128Gb

26 апр. 23:05 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam SAMSUNG Galaxy

25 000 МКД

16 апр. 15:06 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Охрид

iPhone 8

5 000 МКД Намалена цена

15 апр. 13:44 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Охрид

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3

350 ЕУР Намалена цена

03 апр. 20:07 Мобилни телефони  ·  Panasonic  ·  KX-TU400EXC  ·  Охрид

Se prodava Panasonic telefon na preklop

2 500 МКД

26 мар. 20:43 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi 9  ·  Охрид

Xiaomi Redmi 9A

3 500 МКД

25 мар. 09:52 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Охрид

Samsung S22 Ultra (12/256GB)

550 ЕУР

24 мар. 23:59 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam iPhone 15 Pro Max 512Gb

200 ЕУР

20 мар. 16:59 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Охрид

iphone 11

15 000 МКД

19 мар. 13:44 Мобилни телефони  ·  Motorola  ·  Drug model  ·  Охрид

Motorola E22i nov telefon

6 900 МКД

14 мар. 21:27 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Охрид

Iphone 11 Pro Max

250 ЕУР

12 мар. 13:30 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Xiaomi Redmi 9t, 128gb

5 000 МКД Намалена цена

07 мар. 00:01 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Охрид

iPhone 7Plus 128gb Matt Black

31 000 МКД

07 фев. 18:55 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Охрид

IPhone 12 128gb

17 000 МКД

05 фев. 14:20 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Охрид

IPhone 12

19 500 МКД

30 јан. 14:10 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Охрид

Samsung S10 +

200 ЕУР

14 јан. 14:42 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Охрид

Samsung Galaxy A5

125 ЕУР

09 јан. 17:16 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Охрид

IPhone 12 Pro ,256gb ITNO!!! 399 €

399 ЕУР

05 јан. 04:16 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip  ·  Охрид

Samsung galaxy

55 000 МКД

02 јан. 14:08 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Охрид

iPhone 12 Pro 256gb

470 ЕУР

17 дек. 11:16 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Охрид

Prodavam Samsung Galaksi S9

7 000 МКД

14 дек. 20:10 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Poko 5 i ridmi 10

14 дек. 20:04 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P10 Lite  ·  Охрид

2g ram 32g memori ram

2 000 МКД

14 дек. 19:55 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi  ·  Охрид

Poko 5 i ridmi 10

18 ноем. 00:33 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Охрид

Samsung Galaxy A33 5G

9 500 МКД

13 ноем. 19:58 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Охрид

Apple iPhone 11 Pro

350 ЕУР

10 ноем. 01:17 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Охрид

Apple iPhone 14 pro max 256GB

69 000 МКД

08 ноем. 19:44 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs  ·  Охрид

Apple iPhone XS

200 ЕУР

31 окт. 08:28 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A52s  ·  Охрид

Се продава Samsung A52S 5G

10 000 МКД

27 окт. 13:17 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Охрид

Samsung Galaxy A33 5g

15 000 МКД

21 окт. 09:12 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Охрид

Се продава Samsung S10+

15 000 МКД

17 окт. 19:09 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Охрид

Iphone 13 Pro

760 ЕУР

17 окт. 19:00 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Охрид

Iphone 13 Pro

770 ЕУР

17 окт. 00:40 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Охрид

samsung galaxy s21 5g

400 ЕУР

17 авг. 17:42 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Охрид

iPhone X kako nov itno

13 500 МКД

19 јул. 08:52 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Охрид

Iphone 14 pro max

1 250 ЕУР

14 јул. 11:28 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Охрид

Samsung A32 vo odlicna sostojba

6 500 МКД

14 мај 00:43 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Охрид

iPhone 12 mini

420 ЕУР

05 мај 19:33 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Охрид

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

300 ЕУР

29 апр. 12:53 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A30s  ·  Охрид

Samsung Galaxy A30s

7 000 МКД

25 апр. 08:02 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A23  ·  Охрид

Samsung Galaxy A23 5G

150 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации