Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Свети Николе

Acer , 1
Alcatel , 4
Asus , 1
HTC , 1
Huawei , 2
Lenovo , 2
LG , 6
Nokia , 1
Samsung , 15
ZTE , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 дек. 14:46 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi  ·  Свети Николе

NOV Xiaomi Redmi 12 4G/128GB

9 000 МКД

30 окт. 06:18 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Свети Николе

Used iphone 14

450 ЕУР

16 јун. 14:50 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Свети Николе

iPhone 6s

4 500 МКД

05 мај 09:43 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Свети Николе

iPhone 13 pro

750 ЕУР

24 апр. 21:31 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  A20e  ·  Свети Николе

Se prodava samsung a20e so kutija

7 000 МКД

04 авг. 21:10 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Свети Николе

iPhone 7

7 000 МКД

22 апр. 16:11 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Свети Николе

iPhone 8 64GB

170 ЕУР

01 мар. 20:17 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A70  ·  Свети Николе

Samsung Galaxy A70

10 000 МКД

19 јан. 13:49 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Свети Николе

Prodavam Iphone 8

15 990 МКД

11 фев. 20:06 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs Max  ·  Свети Николе

iPhone Xs Max

450 ЕУР

17 мај 09:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S9+  ·  Свети Николе

Samsung s9 plus 256gb

270 ЕУР

24 фев. 23:59 Мобилни телефони  ·  LG  ·  K10  ·  Свети Николе

LG K10 2017

14 септ. 00:33 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Свети Николе

Iphone SE ROSE GOLD

3 000 МКД

26 фев. 19:07 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 edge  ·  Свети Николе

Samsung Galaxy S7 edge

250 ЕУР

02 јан. 22:58 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Свети Николе

Samsung s8 midnight black NEVERLOCK

21 000 МКД

01 јан. 21:13 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Свети Николе

Samsung s8 midnight black neverlock

20 000 МКД

16 авг. 14:37 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Mi  ·  Свети Николе

XIAOMI MI4

5 000 МКД Намалена цена

15 јул. 14:10 Мобилни телефони  ·  LG  ·  L90 D405  ·  Свети Николе

LG V20 4GB RAM 64 ROM NAJDOBRA KAMERA

15 000 МКД

02 јун. 13:44 Мобилни телефони  ·  LG  ·  V10  ·  Свети Николе

LG V20 5.7 INCH 2K DISPLAY 3 KAMERI

20 000 МКД

22 мај 19:32 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Y6  ·  Свети Николе

Huawei Y6

4 500 МКД

02 апр. 17:18 Мобилни телефони  ·  Alcatel  ·  Drug model  ·  Свети Николе

Koristeni telefoni

23 мар. 04:07 Мобилни телефони  ·  LG  ·  G2  ·  Свети Николе

LG G2 KAKO NOV 32gb + 2gb RAM

5 000 МКД

14 мар. 10:09 Мобилни телефони  ·  Alcatel  ·  Pixi 4 (4)  ·  Свети Николе

Alcatel Pixi 4(4)

2 800 МКД

06 мар. 18:29 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Свети Николе

Samsung Galaxy S5

1 500 МКД

03 мар. 21:26 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Свети Николе

Samsung Galaxy S6

10 500 МКД

07 јан. 18:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Свети Николе

SAMSUNG Galaxy A5

28 септ. 14:52 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Свети Николе

Samsung Galaxy A5 2017

07 авг. 21:38 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  P9  ·  Свети Николе

Huawei P9

300 ЕУР

19 апр. 01:23 Мобилни телефони  ·  Lenovo  ·  A6000  ·  Свети Николе

Lenovo A6000

5 000 МКД

04 мар. 15:37 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Свети Николе

ZTE Blade A310 nov neotvoren so dodatoci

105 ЕУР

03 мар. 21:52 Мобилни телефони  ·  Acer  ·  Liquid Zest  ·  Свети Николе

Acer Liquid Zest 4G kako nov

5 000 МКД

25 ноем. 13:54 Мобилни телефони  ·  Alcatel  ·  Idol 2  ·  Свети Николе

ALCATEL IDOL 2

2 000 МКД

25 ноем. 13:22 Мобилни телефони  ·  Lenovo  ·  Vibe C  ·  Свети Николе

Lenovo Vibe C nov

5 000 МКД

05 ноем. 00:37 Мобилни телефони  ·  Asus  ·  Zenfone 2 Laser  ·  Свети Николе

Asus Pegasus 2 Plus X550 3GB/16GB LTE Dual SIM Gol

10 300 МКД

16 јун. 00:04 Мобилни телефони  ·  LG  ·  Drug model  ·  Свети Николе

LG Optimus One

05 мај 21:25 Мобилни телефони  ·  HTC  ·  One  ·  Свети Николе

Socuvan HTC ONE M7

10 000 МКД

07 ноем. 11:33 Мобилни телефони  ·  LG  ·  Joy  ·  Свети Николе

LG Joy nov nekoristen

3 000 МКД

17 окт. 12:27 Мобилни телефони  ·  Alcatel  ·  Pop C7  ·  Свети Николе

Alcatel Pop C7

05 јул. 03:22 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Torch 9800  ·  Свети Николе

BlackBerry Torch 9800

250 ЕУР

20 апр. 14:50 Мобилни телефони  ·  Nokia  ·  Lumia 530  ·  Свети Николе

Prodavam Nokia Lumia 530

3 000 МКД

31 мар. 05:31 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy Trend II Duos S7572  ·  Свети Николе

Samsung Galaxy Trend lite

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации