Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Електроника | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 16:10 Претпријатие Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sony Ps5 Disc

28 000 МКД

Вчера 02:55 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 15 NOV

740 МКД

Вчера 02:55 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 15 NOV

740 МКД

Вчера 02:55 Претпријатие Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPAD AIR 5 256 giga NOV

33 000 МКД

20 апр. 12:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE X

7 500 МКД

20 апр. 12:01 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 14

450 ЕУР

20 апр. 11:39 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S22

280 МКД Намалена цена

20 апр. 11:31 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 14 128 giga

24 000 МКД Намалена цена

20 апр. 11:30 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG A25 5g NOV

12 000 МКД

20 апр. 11:30 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12 128giga

17 500 МКД

20 апр. 11:29 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S20

12 000 МКД

20 апр. 11:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG A33 5g

7 500 МКД

19 апр. 13:06 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 11

190 ЕУР Намалена цена

19 апр. 12:32 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 15 NOV

740 ЕУР

17 апр. 22:35 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Скопjе  ·  Скопје

Iphone 11 Pro 64GB

260 ЕУР

17 апр. 19:15 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jukebox aparati

550 ЕУР Намалена цена

13 апр. 08:27 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Скопје

Iphone 11 pro max 64GB gold FULL PACK

300 ЕУР

12 апр. 19:08 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Playstation 5 * SAMO AKTIVIRAN*

28 000 МКД

10 апр. 15:46 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Скопjе  ·  Скопје

Samsung Galaxy A22 5G

5 000 МКД

09 апр. 17:04 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xr  ·  Скопjе  ·  Скопје

iPhone XR

12 000 МКД

09 апр. 11:01 Сервис за Компјутери  ·  Скопjе  ·  Скопје

Servis per Antminer Riga

08 апр. 20:28 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS1  ·  Скопjе  ·  Скопје

Playstation 1 dobro zacuvan

1 500 МКД

08 апр. 19:12 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Скопjе  ·  Скопје

Acer 6 GB Ram,1000Gb Hdd extra sostojba

6 000 МКД

08 апр. 18:48 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12

290 ЕУР Намалена цена

08 апр. 17:26 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации