Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Деловен простор за дуќани и трафики - продажба и изнајмување


Продажба и изнајмување на деловен простор за дуќани и трафики. Погледнете ги огласите за продажба и изнајмување на деловен простор за продавници, бутици, трафики, и различни видови на дуќани со различна квадратура и на повеќе локации низ земјата. Филтрирајте ги огласите по локација и пронајдете деловен простор соодветен за Вашиот бизнис.
Вчера 15:15 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava Deloven Prostor vo Topansko Pole

1 ЕУР / месечно

Вчера 11:34 Дуќани и Трафики  ·  Ресен

Dukan vo centarot na Resen

35 000 ЕУР Price Reduced

Вчера 10:54 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Илинден

Se izdava sprat od kuka vo Skopje Ilinden

500 ЕУР / месечно


Продажба и изнајмување на деловен простор за дуќани и трафики - Пазар3 огласи


Разгледајте ги многуте огласи на Пазар3.мк за продажба и издавање на различни деловни простори за дуќани и трафики.


Филтрирајте ги огласите по локација, или во полето за пребарување внесете го она што го барате на пример: локал во Аеродром, дуќан во Центар, киоск Охрид, деловен простор Битола, итн.На Пазар3.мк можете да го најдете идеалниот деловен простор за Вашиот бизнис. Нови и реновирани дуќани и локали. Разгледајте ги огласите со опис и слика. Се продаваат и/или издаваат: деловен простор Дебар Маало, дуќан во Бутел, се издава локал во ТЦ Лептокарија, деловен простор во Струмица, дуќан во строг центар на Охрид, и многу други деловни простори, трафики, дуќани и киоски идеални за бутици, продавници, мобилари, сендвичари, pet shop-ови, супермаркети, железари, пиљари, и слично.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации