Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Машини и Инвентар | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Машини и Инвентар,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Машини и Инвентар | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мар. 00:01 Канцелариска опрема  ·  Охрид

MASINA ZA BROENJE PARI

15 000 МКД

23 ноем. 13:50 Претпријатие За продавници/бутици  ·  Охрид

AKCISKA MASA

100 ЕУР

23 ноем. 13:45 Претпријатие За продавници/бутици  ·  Охрид

ROLI KOLICKA

50 ЕУР

27 септ. 01:56 Индустриски машини и алати  ·  Охрид

Prikolka

07 септ. 12:49 Друго  ·  Охрид

Masinka za tetoviranje

6 500 МКД

20 авг. 16:03 За продавници/бутици  ·  Охрид

Svetleca reklama i stalazi

02 авг. 13:48 Друго  ·  Охрид

Машина за брусење

23 јул. 18:47 Друго  ·  Охрид

Две цистерни за вода

19 јул. 14:11 Индустриски машини и алати  ·  Охрид

3D Vakum presa za PVC folija

12 000 ЕУР

06 јун. 16:08 За продавници/бутици  ·  Охрид

Svetlecka reklama

9 000 МКД

18 мај 21:27 За продавници/бутици  ·  Охрид

Komplet invertar za market

16 мај 13:01 Индустриски машини и алати  ·  Охрид

Lip Prohrom

270 МКД

04 мај 09:35 За Ресторани и Кафулиња  ·  Охрид

Masini za pekarstvo i slatkarstvo

170 000 ЕУР

14 мар. 11:15 За Ресторани и Кафулиња  ·  Охрид

Nova oprema za pekara

13 мар. 18:20 За Ресторани и Кафулиња  ·  Охрид

Razladna vitrina

11 фев. 20:54 За Ресторани и Кафулиња  ·  Охрид

Pecka za pecenje pilinja

1 500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Машини и Инвентар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Машини и Инвентар | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации