Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Yamaha - Огласи за продажба на аудио опрема и инструменти!

Arius , 3
B1 , 1
CP , 1
Drug model , 46
EZ , 2
MO6 , 1
NP , 6
PSR , 17
Tyros , 8

Потребен Ви е Yamaha синтисајзер, пиано, појачало или друг вид на опрема, а веќе подолго време не можевте ниту да најдете ниту да продадете, а притоа, решението се гледа како претешко за вас? Не грижете се, бидејќи ние имаме што да Ви понудиме!


Се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на Yamaha аудио опрема и инструменти, како и да започнете со пребарување на огласи, бидејќи овие две опции се клучни за да успеете во вашата намера!

09 мар. 20:56 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Штип

Yamaha E453

400 ЕУР

05 дек. 16:27 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Штип

Yamaha E453

420 ЕУР

20 ноем. 15:52 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Yamaha YPT-230

180 ЕУР

12 окт. 08:07 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Куманово

Se prodava aranzer psr 550

250 ЕУР

21 ноем. 18:35 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  NP  ·  Прилеп

Elektricno piano YAMAHA

180 ЕУР

05 окт. 16:52 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sintisajzer Yamaha

9 000 МКД

07 апр. 20:30 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Yamaha DJX Synthesizer 61 Keys Piano

1 ЕУР

09 јул. 00:05 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Скопjе  ·  Скопје

Yamaha PSR450

18 000 МКД

10 дек. 22:19 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Yamaha  ·  PSR  ·  Прилеп

Klavijatura

10 000 МКД

Дали сте знаеле: "Yamaha" е еден од најпопуларните брендови за аудио опрема, инструменти на Пазар3, а тоа значи дека тука ќе можете да пронајдете или продадете што и да посакате - синтисајзери, акустични гитари, како и разновидна аудио опрема - појачала и тн.На што се должи голема побарувачка за Yamaha аудио опрема и инструменти?


Докажан бренд - Yamaha е еден од водечките лидери во индустријата за производство на аудио опрема, синтисајзери, па дури и на моторцикли над 50cc и мопеди под 50cc, a тоа само по себе нуди и одговор зошто луѓето имаат потреба токму од производите на Yamaha.


За ваша среќа, без разлика дали продавате или нудите Yamaha аудио опрема, пијано, синтисајзер или друг вид на инструмент, вашата цел ќе може да стане реалност на Пазар3.


Квалитетен звук - Yamaha како бренд е познат по одличната репродукција на звук од сите музички инструменти и аудио опрема, а тоа е уште една причина плус Yamaha да биде еден од најбараните брендови во оваа категорија на Пазар3.


За волја на вистината, ова ќе можете да го увидите и самите, доколку, се разбира, контактирате некои од постоечките продавачи кои постојано нудат музичка опрема и инструменти од Yamaha на Пазар3.


Богата понуда - пијано, синтисајзер, појачало, електрични гитари, акустични гитари, миксети се само мал дел од богатата понуда на производи од Yamahа, a ова се одлични вести за вас, бидејќи без никаков проблем би можеле да го одберете она што Ви е потребно!Како Пазар3 може да Ви помогне при продажбата на музички инструменти и додатоци од Yamaha?


Оглас - објавувањето на оглас на Пазар3 ќе Ви помогне да имате брза и лесна продажба на сето она што го нудите, вклучително и на Yamaha пиано, синтисајзер и останати додатоци, бидејќи вашите огласи ќе допрат до широк спектар на луѓе!


Најпознат сајт - Пазар3 важи за најголемиот, и најпопуларен купопродажен сајт во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да продадете што и да посакате - Yamaha синтисајзери, појачала, пијано, но, и се останато - возила, електроника, живеалишта, автомобили, препарати за дом и семејство, и тн!


Рекорден број на посетители - за разлика од останатите сајтови, тука, вашите огласи нема да поминат незабележано, туку напротив, истите ќе допрат до над 70 000 дневни посетители!


Тоа значи дека нема да помине никогаш долго пред да имате успешна продажба на се она што го нудите!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации