Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Opel | Kadett | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 фев. 20:37 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Kadett 1978

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
10 мар. 23:01 Автомобили , Струмица

Opel Kadett

550 ЕУР

Година: 1988
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 14:39 Автомобили , Струмица , Ново Село

OPEL KADETT

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
06 јул. 23:39 Автомобили , Струмица

Opel Kadett -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 18:15 Автомобили , Струмица

Opel Kadett -70

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
13 авг. 21:05 Автомобили , Струмица

Opel Kadett od 70tite

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
19 јан. 15:04 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL KADETT 1,6 DIZEL -90

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток