Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автоделови и Опрема | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автоделови и Опрема,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автоделови и Опрема | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 апр. 15:48 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

prodavam 4 gumi 215 55 p16

4 000 МКД

10 апр. 12:24 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bridgestone 185/55/R16

7 500 МКД

04 апр. 12:46 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pomosna guma Volvo V-40

1 ЕУР

04 апр. 05:11 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi

1 000 МКД

25 фев. 12:32 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

prodavam 4 gumi 215 55 p16

4 000 МКД

24 фев. 15:06 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продавам 4 гуми 215 55 р16

4 000 МКД

14 фев. 16:02 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi, gumi, vufer i pojacalo

13 000 МКД

27 јан. 09:30 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi

2 500 МКД

19 јан. 18:45 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Zimski gumi Riken, 215/50/17

6 000 МКД Намалена цена

09 дек. 18:13 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Komplet 4 gumi so bandazi 205 55 16

200 ЕУР

12 ноем. 16:16 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

гуми со бандажи

2 000 МКД

05 ноем. 22:41 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Zimski gumi 215/50/17

7 500 МКД

15 окт. 02:10 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Гуми

8 000 МКД

07 септ. 17:23 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi

2 000 МКД

05 септ. 12:17 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Aluminiumski bandazi so gumi

250 ЕУР

19 авг. 22:09 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bridgestone gumi 225 60 17

20 000 МКД Намалена цена

16 авг. 12:45 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Cetiri letni gumi Hankook 225/60 R17

4 000 МКД

16 јул. 11:30 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

245/40 R17 BRIDGESTONE POTENZA 91W

5 000 МКД

29 јун. 16:31 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Aluminiumski Bandasi 13" od Mitsubishi

6 000 МКД

29 јун. 16:26 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandasi 15" od OPEL ZAFIRA

10 000 МКД

07 мај 15:18 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Dva seta letni i zimski gumi

12 000 МКД

27 апр. 22:22 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi 245/65/17

8 000 МКД Намалена цена

02 апр. 22:28 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi

3 000 МКД

08 мар. 17:29 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi 14 za Renault Clio

3 500 МКД

06 мар. 14:35 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

4 Michelin gumi 205/55 R16 4 sezoni

2 000 МКД

20 фев. 21:32 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

prodavam

21 јан. 16:10 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Aluminski bandazi 17 5x112 orginal za W

11 000 МКД

23 дек. 00:07 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi za Alfa romeo 16ki

5 000 МКД

20 дек. 11:36 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Cetiri gumi 17

150 ЕУР

18 дек. 13:16 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi 215/60/16 2019

1 000 МКД

29 ноем. 09:16 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi za Alfa romeo 205ki

100 ЕУР

17 ноем. 03:36 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi za Alfa romeo

10 000 МКД

14 окт. 21:04 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi 15ki

100 ЕУР

30 септ. 11:47 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Originalen nov bandaz guma za Opel Corsa D

6 000 МКД

21 септ. 13:11 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi Sport Edition

500 ЕУР

19 септ. 03:11 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi

11 септ. 17:30 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Dve gumi so bandazi

2 800 МКД Намалена цена

09 септ. 23:42 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi 195 65 15

2 400 МКД

12 авг. 08:33 Авто плац Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumi letni nexen

450 ЕУР

11 авг. 19:03 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bandazi 5x114.3 16ki

300 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автоделови и Опрема на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автоделови и Опрема | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации