Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автоделови и Опрема | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автоделови и Опрема,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автоделови и Опрема | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мај 15:37
Linku:
Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Чаир

Metador Guma Zimska 135/55 R 18

8 000 МКД


Денес 14:10
Linku:
Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Карпош

2 kompleta 18 ki bandazi so gumi

300 400 ЕУР

Вчера 17:43 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Aluminiumski felni

8 000 МКД

24 мај 16:59 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Илинден

Aluminski bandasi 17

300 ЕУР

21 мај 15:37 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Чаир

Metador Guma Zimska 135/55 R 18

8 000 МКД

21 мај 09:52 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Felni ORGINAL Audi

16 000 МКД

17 мај 17:46 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Бандажи за Opel

350 ЕУР

14 мај 07:35 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bandazi 15ki 5x112 WV, SKODA, AUDI

10 000 МКД

12 мај 10:39 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gumi letni solidni x 2

1 500 МКД Çmimi me zbritje

09 мај 09:03 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Бутел

Dunlop 4 Gumi 225/65/R17

8 000 МКД

06 мај 05:04 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Сарај

Letni gumi

2 000 МКД

06 мај 05:04 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dunlop Sport Maxx RT XL 225 45 19

3 500 МКД

04 мај 16:42 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Сарај

Letni gumi

2 000 МКД

02 мај 16:50 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Чаир

Gumi

1 800 МКД

02 мај 16:48 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Smax

01 мај 22:21 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Центар

Michelin Primacy 4 - 195/65R16

120 ЕУР Çmimi me zbritje

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автоделови и Опрема на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автоделови и Опрема | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации