Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автоделови и Опрема | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автоделови и Опрема,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автоделови и Опрема | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мар. 19:47 Друго  ·  Охрид

Delovi golf 4 1.4 16v

07 мар. 00:01 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Pirelli 195/65/15

7 199 МКД

06 фев. 09:20 Резервни делови  ·  Охрид

SKODA KODIAK BRANIK

23 јан. 20:54 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Алу Фелни Бандажи

320 ЕУР Намалена цена

14 јан. 11:15 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Alu bandasi

290 ЕУР

30 ноем. 13:09 Друго  ·  Охрид

Motor od ML350 Bluetech Dizel

21 ноем. 04:10 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

gumi

4 000 МКД

17 ноем. 12:39 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Prodav zimski gumi Sava eskimo

4 500 МКД

17 ноем. 12:39 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Prodav zimski gumi Sava eskimo

4 500 МКД

03 ноем. 11:54 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Goodyear Duratrac 255/70r18

26 септ. 19:00 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Fabricki novi gumi i bandasi 265/55/19 Q8 Bridgestone

1 ЕУР Намалена цена

04 септ. 15:32 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

185/65/14

18 авг. 12:26 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Komplet 4 gumi bandazi ratkapni 175 za Ford Fiesta

6 000 МКД

29 јул. 20:01 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Gumi Yokohama Geolandar M+S 215/70/R16

4 500 МКД Намалена цена

23 јул. 18:30 Друго  ·  Охрид

Thule kufer i drzaci menabo crni

250 ЕУР

23 јул. 14:36 GPS уреди  ·  Охрид

Полнач за телефон во возило

500 МКД

13 јул. 15:30 Авто плац GPS уреди  ·  Охрид

GPS NAVIGACII MAPI DEKODIRANJE SERVIS

500 МКД

13 јул. 15:12 Авто плац GPS уреди  ·  Охрид

Novi navigacii i kamionska navigacija

7 100 МКД

26 јун. 14:37 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Gumi 195 55 15

3 000 МКД

14 јун. 14:41 Авто плац Резервни делови  ·  Охрид

Nova vrata za Actros

250 ЕУР

09 јун. 18:21 Резервни делови  ·  Охрид

Sonchev krov

31 мај 16:14 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

BMW-Bandazi so gumi

10 000 МКД

25 апр. 07:33 Резервни делови  ·  Охрид

e90 front bumper

300 ЕУР

20 апр. 23:15 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Bandasi 4x114.3 15

170 ЕУР

26 мар. 19:51 GPS уреди  ·  Охрид

Volvo сет DVD- 4 за навигација

22 мар. 22:46 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

половни гуми

7 500 МКД

08 фев. 15:46 Приколки  ·  Охрид

Kroven nosac

8 500 МКД

11 јан. 14:43 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Bandasi vo dobra sostojba

250 ЕУР

10 јан. 13:54 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Gumi i bandazi

02 јан. 13:58 Приколки  ·  Охрид

Evro kuka za Opel Vektra

7 000 МКД Намалена цена

24 дек. 12:25 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Celicni bandazi

6 000 МКД

11 дек. 14:10 Приколки  ·  Охрид

Se kupuva prikolka za kola

08 дек. 16:56 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Goodyear Zimski 196/55/16

1 400 МКД

21 ноем. 13:19 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

14ki 4×108 dezeni aluminiumski bandazi

11 000 МКД

17 ноем. 19:40 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Pirelli 195 65 16

7 199 МКД

13 ноем. 02:03 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Бандажи

900 МКД

01 ноем. 23:35 Друго  ·  Охрид

polovni ili rasipani zvuchnici baram

25 окт. 18:05 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Letni gumi

2 000 МКД

14 окт. 17:19 Резервни делови  ·  Охрид

Se prodava far za VW golf 5

4 000 МКД

10 септ. 17:43 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Guma za brzinec

800 МКД

23 авг. 19:00 Резервни делови  ·  Охрид

Schas

03 авг. 15:41 Друго  ·  Охрид

Sofersajbna od BMW 318i

150 ЕУР

30 јул. 11:25 Гуми и Бандажи  ·  Охрид

Letni gumi Continental 225/55/16

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автоделови и Опрема на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автоделови и Опрема | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации