Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | 130

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 јул. 23:07 ,

Fiat 1300 1975 Old timer

700 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 90 000 - 94 999
19 окт. 08:45 , ,

Fiat 130

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
28 мар. 19:32 ,

Fiat 1300 zacuvan

1 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
03 мар. 02:33 ,

Fiat Zastava 1300 za Ljubiteli na Oldtimeri -78

1 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток