Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | 500X

05 авг. 09:48 , ,

Fiat 500X Cross 1.4 Benzin Plin

10 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток