Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Fiat mk | Продажба на Фиат половни автомобили како и Fiat 500, Fiat Punto, Fiat Panda и многу други модели на Пазар3

124 , 5
126 , 14
130 , 4
131 , 3
500 , 81
500C , 6
500L , 13
500X , 3
Barchetta , 5
Brava , 147
Bravo , 329
Coupe , 12
Croma , 63
Doblo , 357
Ducato , 52
Fiorino , 40
Freemont , 1
Grande Punto , 407
Idea , 37
Linea , 83
Marea , 78
Multipla , 41
Palio , 28
Panda , 109
Punto , 1385
Punto Evo , 54
Qubo , 13
Scudo , 47
Sedici , 32
Seicento , 65
Stilo , 385
Tempra , 50
Tipo , 137
Ulysse , 61
Uno , 121

Pazar3.mk, најдобрата онлајн платформа за огласување на Fiat половни возила во Македонија. Нашиот сајт Ви овозможува да најдете и објавите огласи за различни модели на Fiat, вклучувајќи ги Fiat 500, Fiat Punto, Fiat Panda, Fiat Bravo, Fiat Doblo, Fiat Seicento, Fiat Punto 2002, Fiat Tipo, Fiat Multipla, Fiat Punto на Pazar3. Со нас, продавањето на Вашиот Fiat автомобил станува лесно и брзо.
Во начинот на објавување на огласи, совет од наша страна и за полесно функционирање на самите администратори како и потенцијални купувачи е огласот за автомобилот да Ви биде точно пополнет од типот на марка, модел, година на производство, километража и сите потребни детали.

10 јул. 08:37
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Doblo

7 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
10 јул. 19:33
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500 2008

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
02 мар. 17:05
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крушево

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 18:52 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:55 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Охрид

FIAT Panda TwinAir CNG (бензин/метан)

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat stilo.1.9.JTD.god.2002.full

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat Punto 2001 benzin

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Карпош

FIAT.PUNTO.1.2.BENZIN.09 GOD.KLIMA.SERVO.KAKO.NOVO.FULL

2 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT PUNTO II 1.2/PLIN A-TEST/REG.CELA GODINA/NOVI GUMI

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:16 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Делчево

Fiat punto 1.3 multijet dizel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT 500 PANORAMA ODLICNO 1.3Mjet 2011 GOD FUL OPREMA

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:32 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Doblo

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:09 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Куманово

FIAT 500 1.2 i 51kW 2019god so 40.000km

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
13 јул. 22:53 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Куманово

FIAT DOBLO MAXI 1.6 MultiJET 2017g od PRV SOPSTVENIK

15 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 20:25 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Куманово

Fiat 500 1.4 2008 god,

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 јул. 17:40 Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Скопjе  ·  Карпош

Fiat Panda 1.3 M-jet 75ks 2011god Euro 5 Full Oprema

4 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 јул. 17:11 Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Куманово

FIAT PANDA 1.2i 4x4 2012god 70ks Kako NOVA

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
13 јул. 15:10 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 2010 GODINA PERFEKTNO

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 14:43 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 јул. 14:43 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO 1.9 M-JET 8V DINAMIK LINE MODEL

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 јул. 10:14 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 15:56 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Seicento 2006 tovarno

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 15:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  500C  ·  Штип

FIAT 500 c 1.2 8V

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 11:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Велес

SE PRODAVA Grande Punto Evo 1.3

4 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
12 јул. 07:20 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Центар

Fiat Grande Punto

4 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 јул. 19:11 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Grande Punto EVO 1.3jtdm 86ks.2010g.

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 19:10 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Panda 1.2i 70ks 2012g

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 јул. 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 јул. 19:33 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500 2008

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
10 јул. 13:40 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Штип

Fiat Punto 1.2

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 10:06 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET.TOP.FULL.AVTO NIKI.

3 770 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
10 јул. 10:05 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

4 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
10 јул. 09:22 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500L  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500L 1.6jtd AutoMilano

9 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
10 јул. 08:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Doblo

7 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 16:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

FIAT 500 1.3 MULTIJET 2007 GOD.ODLICNO SOCUVANO

4 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 11:38 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 90KS GOD -10 KLIMA KAKO NOVO FULL

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 10:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Сарај

Продавам автомобил

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
08 јул. 20:06 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT SEDICI 1.9MJet / 4X4 /REG.+Z.KARTON CELA GODINA/ZAMENA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 19:35 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Кочани

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 MJET 120 KS MAKS OPREMA MK TABLI

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 12:30 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Битола

FiAT DOBLO 1.3JTD 90KS 2015G TOVARNO PIKAP

7 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 11:14 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT DOBLO 1.3M-JET 90KS AUTO KODEKS

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 10:07 Автомобили  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Штип

Fiat Qubo- 2012 godina

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 17:15 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

FIAT 500 1.3MULTIJET EXTRA SOCUVANO MNOGU EKONOMICNO

5 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 јул. 19:13 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 62KW 2011 GODINA

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 14:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Bravo 1.6mjet 88kw 2012g

5 390 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 12:21 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Крива Паланка

FIAT DUCATO 100M-JET 2+1 ХЛАДЊАЧА EDITION MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 09:14 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 51kw Unikat

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat Grande Punto 1.3 M-Jet 84ks Uvoz Holandija 2011 EXTRA

3 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 18:52 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Grande Punto 1.3 M-Jet 2010 godina

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 18:48 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet 2010 godina

4 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 јул. 18:21
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Grande Punto

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Fiat mk половни возила на Пазар3


Pazar3, како најдобра платформа за огласување ги обединува купувачите и продавачите на Fiat половни автомобили. Независно дали продавате fiat grande punto, fiat multipla, fiat tipo, Fiat Bravo, Fiat Doblo или било кој друг модел на Fiat, нашиот сајт Ви нуди најголем избор и најдобри огласи за автомобили во Македонија. Со нашиот услужлив систем за пребарување, Вие можете лесно да ги пронајдете моделите што Ви одговараат и да го контактирате продавачот веднаш. Ние го олеснуваме процесот на продавање на Вашиот Fiat автомобил.
Кога станува збор за купување на Fiat возила, нашите корисни совети ќе Ви помогнат да го пронајдете најдобриот половен автомобил за Вас. При продажба имајте ги на ум карактеристиките и спецификациите на Вашиот Fiat 500, Fiat Punto, Fiat Panda или било кој друг модел, истакнете ги предностите и привлечете го вниманието на потенцијалните купувачи. Воедно, проверете ја состојбата на Вашиот автомобил и обезбедете документација за сервисирање и одржување за да ја зголемите довербата на купувачите.
Не чекајте повеќе – објавете го Вашиот оглас за продавање на Fiat, Fiat Punto, Fiat Panda, Fiat Bravo, Fiat Doblo или било кој друг Fiat модел на Pazar3 и пронајдете го вашиот следен среќен купувач.


Начин на огласување и пребарување возила на Пазар3


Огласувањето на Пазар3 никогаш не било полесно и поефикасно. Ние ги проверуваме сите огласи за автомобили за да се избегнат потенцијални злоупотреби.
Еден оглас потребно е да има точни и прецизни информации за возилото со цел тоа побрзо и со поголема цена да се продаде на пазарот почнувајќи од добри фотографии, детали за неговата состојба, каросериски забелешки како и неговата вистинска километража.
Додека пак во делот на пребарување Ви препорачуваме да користите прецизни клучни зборови за тоа што Ве интересира и што пребарувате за да го искористите Вашето време правилно и поефикасно. Такви клучни зборови се: fiat punto pazar3, fiat 500 pazar3, fiat mk и др.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации