Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Ford | Fusion

18 јан. 20:20 ,

Ford Fusion -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
19 окт. 12:11 ,

FORD FUSION

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
14 окт. 12:35 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.4 TDCI 50kw REG -04 AVTOCENTAR

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
25 мар. 12:47 ,

Ford Fusion

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 23:36 ,

Ford Fusion

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 21:16 ,

Ford Fusion

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток