Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | Sorento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:09 ,

*HITNO...KIA SORENTO 2.5crdi OFF ROAD DZIP ***

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
Вчера 11:38 , ,

Kia Sorento 2.5 140 ks NEUVEZUVAN

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
03 јул. 22:59 , ,

Kia Sorento moze zamena

6 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 11:38 ,

KIA SORENTO FACELIFT 2.5 CRDI -08 FULL HITNO

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 01:47 , ,

KIA SORENTO 2.5 CRDi EX 4X4 -2003god KOZEN SALON

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 11:58 , ,

KIA SORENTO 2.5CRDI -05

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 19:41 , ,

Kia Sorento

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 16:08 , ,

Kia Sorento

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток