Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Lancia | Dedra | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 септ. 21:44 Автомобили , Охрид

Lancia Dedra 1.8 bezin plin atest

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
25 мај 23:23 Автомобили , Кичево

Lancia Dedra 1.9 TDI LS

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 18:55 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

Lancia Dedra so alarm itno

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:35 Автомобили , Струмица

Lancia Dedra

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 14:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Lancia Dedra

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 13:40 Автомобили , Гостивар

Lancia Dedra

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
08 апр. 11:54 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Lancia Dedra

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 25 000 - 29 999
01 апр. 16:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

LANCIA DEDRA 1.8i - 94g

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 22:35 Автомобили , Прилеп , Долнени

LANCIA DEDRA TURBO DIZEL -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 15:22 Автомобили , Штип

Lancia Dedra 1.9 TDS -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток