Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Возила | Автомобили | MINI | Cooper S | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 ноем. 02:26 Автомобили , Гостивар

Mini Cooper S 1.6 i Turbo

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 14:21 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mini cooper S so full inter guma

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 ноем. 13:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

MINI COOPER S

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 09:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mini Cooper S

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 13:33 Автомобили , Велес

Mini Cooper

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 01:59 Автомобили , Скопjе , Чаир

MINI Cooper s 1.6i turbo 2009 195ps

9 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
15 окт. 20:22 Автомобили , Скопjе , Центар

Mini Cooper 1.6 S Kit Benzin Plin Atest

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
26 јул. 01:37 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Mini Cooper

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 16:37 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mini cooper S

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток