Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Opel | Antara | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 ноем. 10:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel ANTARA 2.2cdti 163ks -11

10 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
05 ноем. 20:33 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Antara 2.2CDTI 4*4 zamena

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 13:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL ANTARA 2.4-170ks BENZIN PLIN NEUVEZUVANA -15

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
04 ноем. 20:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL ANTARA 2.2

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
29 окт. 09:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Antara 2.0 CDTI

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 13:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL ANTARA 2.4 BENZIN

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
25 окт. 11:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Antara 2.2 cdti 164ks FWD

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
21 окт. 10:11 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Antara

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток