Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Seat | Кавадарци

Alhambra , 1
Altea , 7
Arosa , 2
Cordoba , 8
Ibiza , 7
Leon , 7
Terra , 1
Toledo , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Seat | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 фев. 21:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 20:29 ,

Seat Leon 1.8 TSI DSG -13

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
08 фев. 22:35 ,

Seat Leon 1.9 tdi -02

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт. 13:24 ,

Seat Ibiza

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
20 мај 19:01 ,

SEAT LEON 1.9 tdi -08 EXTRA

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 14:49 ,

Seat Arosa ostetena

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
14 фев. 21:34 ,

Seat Arosa ostetena

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
06 септ. 21:41 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 23:21 ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin so a test

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 19:39 ,

se prodava seat cordoba 1.4 benzin plin

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 20:01 ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin vo odlicna

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 23:08 ,

Seat Cordoba 1.4 benzin avtoplin

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 20:38 ,

Seat Altea 2.0 TDI

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 14:53 ,

Seat Аltea 140 ps 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
12 септ. 12:48 ,

Seat Ibiza 1.4

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 22:32 ,

Seat Alhambra

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 08:11 ,

Seat Ibiza CUPRA

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
18 мар. 10:26 ,

Seat Toledo 2.0TD

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 19:42 ,

Seat Cordoba -09

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
25 фев. 23:11 ,

Seat Toledo 2.0 tdi

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 18:34 ,

SEAT LEON -09 1.4 TSI 125 ks

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
28 септ. 12:40 ,

Seat Ibiza -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 19:45 ,

Seat Altea -06

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 јул. 23:30 ,

Seat Ibiza Cupra R 1.9 Tdi 160KS

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
05 јул. 23:15 ,

Seat Ibiza Cupra R 1.9 Tdi 160 KS

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
07 јун. 21:56 ,

Seat Leon -07

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 19:40 ,

Seat Cordoba -98

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр. 17:06 ,

Seat Cordoba -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
14 фев. 13:38 ,

Seat Cordoba -98

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
11 фев. 14:44 ,

Seat Terra -94

799 ЕУР

Година: 1994
Километража: 75 000 - 79 999
29 септ. 12:05 ,

Seat Toledo 1.8 benzin plin -92

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
31 авг. 19:39 ,

Seat Altea 1.9 TDI -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
26 авг. 14:48 ,

Seat Altea 1.9 TDI -05

7 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 13:31 ,

Seat Ibiza 1.4 16v 101hp BBZ SPORT -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
19 јан. 11:11 ,

Seat Leon 1.9 -02

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Seat | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации