Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кавадарци

Alfa Romeo , 33
Audi , 119
BMW , 64
Chevrolet , 10
Citroën , 35
Daewoo , 14
Fiat , 81
Ford , 138
Honda , 2
Hyundai , 26
Infiniti , 1
Jeep , 4
Kia , 8
Lada , 20
Lancia , 6
Land Rover , 15
Lexus , 1
Mazda , 20
MINI , 5
Nissan , 24
Opel , 118
Peugeot , 58
Proton , 1
Renault , 70
Rover , 4
Seat , 40
Škoda , 14
Smart , 5
Ssangyong , 2
Subaru , 3
Suzuki , 8
Toyota , 16
Volvo , 10
Wartburg , 2
Yugo , 14
Zastava , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 14:16 Автомобили  ·  Lada  ·  112  ·  Кавадарци

Lada 112

700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 75 000 - 79 999
17 фев. 09:42 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Кавадарци

fiat punto evo 1.3

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 10:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Кавадарци

Kombe Volkswagen Transporter 2012

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
12 фев. 15:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

СЕ ПРОДАВА FORD FOCUS STYLE 1.6 TDCI

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 10:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

VW Golf 7 dizel 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 16:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци

Se prodava opel corsa 1.0

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 22:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Кавадарци

Mercedes Benz 220E 2003

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
30 јан. 19:27 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Кавадарци

FIAT 500 Sport автоматик 2012

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
20 јан. 13:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кавадарци

Се продава сеат ибица 1.2 tdi

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 08:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Opel astra H 1.9 88 kw

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 11:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Кавадарци

Се продава АЛФА

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 00:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Se prodava Opel Atra 1.7 TDCI 2007

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 06:49 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кавадарци

Seat Ibiza 2013

5 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 19:22 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Кавадарци

Се хитно се продава Audi A6 Quatro 3.0

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
06 јан. 16:36 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Кавадарци

Renault Kangoo 1.5 dizel

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 15:00 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i 30

2 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 12:50 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i 30

7 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 22:28 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Кавадарци

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 05:04 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava lada niva 2007 god

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
20 дек. 01:10 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava lada niva 2007 god

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
19 дек. 09:48 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Кавадарци

Chevrolet Cruze

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 21:59 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava Lada Niva

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
13 дек. 13:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

Golf 4 1.6sr

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
10 дек. 23:24 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Кавадарци

Mitsubishi Outlander II 4X4 2.2 Di-D

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 17:04 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Кавадарци

Skoda Superb

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 21:30 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava Lada Niva

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
04 дек. 16:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Кавадарци

Fiat Brava 1998

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 13:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Кавадарци

Fiat Brava

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 11:18 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кавадарци

SEAT LEON 1.6 105ks 2011 FACELIFT

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 19:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Кавадарци

Mercedes Benz A200

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 14:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кавадарци

VW Tiguan od Porsche MK

25 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 20:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Кавадарци

Peugeot 307 1.6 HDI

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 09:20 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Кавадарци

Audi A6 3.0 Quattro

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
30 окт. 12:00 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Кавадарци

Land Rover Discovery Sport 4x4

21 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 13:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Кавадарци

Se prodava Mazda 6

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 20:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Кавадарци

Се продава VW tuareg

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
24 окт. 16:24 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Кавадарци

Mercedes Benz E220 D 2016 9G-Tronic | 075 287 255

32 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 12:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

Golf 5

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
23 окт. 22:00 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кавадарци

Renault Clio 2

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 21:08 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Кавадарци

MERCEDES C COUPE 250 CDI 204 KS AMG LINE 2012

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Кавадарци

Kombe so rampa Opel Vivaro

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
16 окт. 19:36 Автомобили  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Кавадарци

Kia Picanoto EX 1.0 2008 benzin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
06 окт. 20:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Кавадарци

ITNO se prodava Ford Mondeo prv sopstvenik 85.000 realni km.

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
25 септ. 13:00 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Кавадарци

Renault Laguna 2.0

1 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 18:16 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Кавадарци

Se prodava Nissan micra registrirana do krajot na mesec Noem

90 000 МКД

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 19:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци

PASAT B8

16 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 03:05 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Se prodava opel astra gtc

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 19:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Se prodava opel astra gtc

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 04:12 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Кавадарци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 10:57 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Кавадарци

Se prodava!

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации