Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Suzuki | Baleno

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 фев. 19:37 , ,

Suzuki Baleno prv gazda

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
22 јан. 09:39 Претпријатие , ,

SUZUKI BALENO ZIMSKI GUMI SERVO REGISTRIRANO

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 18:52 , ,

Havarisano Suzuki Baleno

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 17:30 , ,

Suzuki Baleno

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 13:24 ,

Suzuki Baleno 1.2

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 11:51 ,

Suzuki Baleno

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
25 апр. 16:03 , ,

Suzuki Baleno 1.3

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 17:06 , ,

Suzuki Baleno

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 13:21 , ,

Suzuki Baleno 1.6 16v benzin 73kw 95'

1 150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток