Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струга

Acura , 1
Alfa Romeo , 21
Audi , 148
BMW , 163
Cadillac , 1
Chevrolet , 10
Chrysler , 3
Citroën , 34
Dacia , 2
Daewoo , 9
Daihatsu , 4
Dodge , 1
Fiat , 51
Ford , 65
Honda , 2
Hyundai , 7
Jaguar , 6
Jeep , 3
Kia , 8
Lada , 5
Lancia , 2
Lexus , 1
Lincoln , 5
Mazda , 9
MINI , 9
Nissan , 11
Opel , 89
Peugeot , 43
Piaggio , 1
Porsche , 5
Renault , 54
Rover , 4
Saab , 1
Seat , 15
Škoda , 11
Smart , 2
Ssangyong , 3
Subaru , 2
Suzuki , 8
Toyota , 7
Volvo , 8
Yugo , 7
Zastava , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:09 Автомобили , Струга

Audi A3 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 09:15 Автомобили , Струга

AUDI A4 B8 2008 2.0 143

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:15 Автомобили , Струга

Renault Twingo 1.2i 8v 2009god

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:15 Автомобили , Струга

Audi A3

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:15 Автомобили , Струга

Audi a3 2.0 2004 god

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:48 Автомобили , Струга

Fox 1.4 tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 16:12 Автомобили , Струга

Audi A3 2004

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 14:33 Автомобили , Струга

Mercedes Benz E220 2021

72 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 5 000 - 9 999
27 ноем. 15:21 Автомобили , Струга

Se prodava Renault Megane 1.5dci

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 19:18 Автомобили , Струга

Mercedes

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 400 000 - 449 999
17 ноем. 03:37 Автомобили , Струга

Polo 1.4 OpenAir

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 02:01 Автомобили , Струга

VW Golf 7 ( VII ) 1.6Tdi

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
12 ноем. 00:08 Автомобили , Струга

Volvo XC90 D5

9 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 23:49 Автомобили , Струга

Se prodavaat delovi za pezo 306

2 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
05 ноем. 09:55 Автомобили , Струга

Se prodava AUDI A6 3.2 FSI V6

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
04 ноем. 22:35 Автомобили , Струга

Audi Q7 3.0TDI 2007 S-line

10 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 18:53 Автомобили , Струга

Се продава Passat 2009 во одлична состојба

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 15:23 Автомобили , Струга

Alfa 147 Facelift, 1.6 TS, 120ks

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
02 ноем. 13:29 Автомобили , Струга

Mercedes Benz 350 AMG

39 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 13:30 Автомобили , Струга

Se prodava SMART

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 17:53 Автомобили , Струга

Passat bb 2006 karavan

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 17:53 Автомобили , Струга

Passat bb 2006 karavan

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 11:11 Автомобили , Струга

Audi A6 2.5

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт. 20:29 Автомобили , Струга

Opel Astra H 1.6T

2 500 МКД

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 13:24 Автомобили , Струга

Bmw X3 2.0D 4x4 Zamena

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 11:40 Автомобили , Струга

Se prodava ili menuva za karavan ili van

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
07 окт. 16:47 Автомобили , Струга

Mercedes Benz A class my number +389 70858676

20 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
07 окт. 15:07 Автомобили , Струга

BMW 530 XD

20 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 08:54 Автомобили , Струга

Bmw 320d 2013 facelift 8g m Performance

18 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 23:34 Автомобили , Струга

Volkswagen passat 2013

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 08:41 Автомобили , Струга

Kola

4 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 17:36 Автомобили , Струга

Bmw SMG M330ci Kabrio ( Unikat )

12 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 10:27 Автомобили , Струга

Golf 6 1.6 TDI

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 21:42 Автомобили , Струга

Citroen C3

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 01:11 Автомобили , Струга

Citroen c4 perfektna sostojba

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 10:28 Автомобили , Струга

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacia

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 22:03 Автомобили , Струга

Audi Q7 2007 3.0TDI s-line

10 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 21:04 Автомобили , Струга

Audi Q7 3.0 TDI S-Line 2007

10 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 04:30 Автомобили , Струга

Mercedes

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 13:14 Автомобили , Струга

Se prodava

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 15:24 Автомобили , Струга

Opel insignia

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 15:24 Автомобили , Струга

Mercedes Benz C220 2014

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 19:24 Автомобили , Струга

Golf 6 1.4 benzin 2010 prv gazda!

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 септ. 23:53 Автомобили , Струга

Se prodava//Shitje

6 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
30 авг. 23:48 Автомобили , Струга

se prodava opel corsa 1.4 benzin

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
24 авг. 01:57 Автомобили , Струга

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг. 15:48 Автомобили , Струга

Alfa 147

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг. 14:06 Автомобили , Струга

Se prodava

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации