Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Golf Plus | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 01:09 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW GOLF 5 plus 1.4 benzin

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
11 ноем. 20:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW GOLF PLUS 1.6FSI 116KS 6 BRZINI SPORTLINE -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
09 ноем. 22:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105KS 160.000KM S.KNISKA

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 17:49 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Golf Plus

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
03 ноем. 15:18 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Golf plus

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
29 окт. 09:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 KS

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток