Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Golf Plus

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | VW Volkswagen Golf Plus | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:05
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 22:35
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

VW GOLF PLUS 1.9 TDI��������UVOZ GERMANY REG MK NOVO !!

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 13:05
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 22:35
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

VW GOLF PLUS 1.9 TDI��������UVOZ GERMANY REG MK NOVO !!

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 18:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Кичево

Се продава Golf V Plus , во перфектна состојба

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 15:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

Golf 5 plus 1.9TDI

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 14:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 77KW.HIGH-LINE MODEL

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 PLUS 1.6TDI 77KW NA 164.000KM NOV PERFEKT AUTO

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 13:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

GOLF PLUS

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 08:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

53 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 22:55 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW GOLF VI PLUS 1.6 TDI COMFORTLINE-10

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 17:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Центар

VW GOLF 6 PLUS 1.4 2012

7 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 17:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

Golf 5plus 2005g.

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 01:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Кочани

Golf 5+

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 15:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Кочани

Golf 5 plus FSI 1.6 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 18:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

SE PRODAVA!

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 04:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

GOLF5 PLUS TDI

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 10:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI 77KW 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 17:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF 6 Plus 1.6 TDI 2010

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
13 ноем. 13:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Прилеп  ·  Долнени

Golf 5 plus

5 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 09:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Тетово

Se prodava Golf V Plus 1.9 TDI GOAL 105 KS

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 08:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 5 Plus 2.0 Sport

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 12:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 5 Plus 2.0 Sport

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 11:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 5 Plus 2.0

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 12:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Штип

Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 12:38 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Кочани

VW Golf 6+

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 21:06 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 77KW 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун. 14:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

VW GOLF PLUS 2.0 TDI������������NOV UVOZ CH REG.MK STAKLO!!!

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 19:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Кичево

Golf V Plus 2.0 ~~4350 Eur

4 350 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 10:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Тетово

VW Golf 5 Plus 1.6 benzin i plin

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 20:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Кичево

Golf V Plus

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 23:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Виница

VW Golf 5 Plus 2006

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 00:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Тетово

VW Golf Plus 2006 tdi

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 07:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam Golf 5 plus tdi

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 18:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Битола

GOLF 5 GOLF 5 PLUS TOURAN

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 16:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Битола

GOLF 5 GOLF 5 PLUS TOURAN

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 12:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

Volkswagen Golf Plus 1.6 TDI Team 2011

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 17:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 5 Plus

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 21:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Радовиш

VW Golf Plus 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 11:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW GOLF 5 PLUS

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 01:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Битола

VW Golf Plus 1.9 tdi

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 23:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Гостивар

VW Golf 5 plus 2.0 DSG avtomatski menuvac

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 13:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf 5 Plus

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 13:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

VW Golf 6 Plus

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 19:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Тетово

Prodavam kola

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 16:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golf 5 Plus 2.0 140hp 2007 god.

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 10:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Куманово

Golf 7 , 2017, automatic

4 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 09:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Прилеп

Volkswagen Golf 5+ 1.9TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 20:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

Se prodava

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
31 авг. 15:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Битола

Golf 6 Plus2.0 TDI odlicen

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 18:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Golf 5 Plus

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 12:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW Golf 5 Plus Bluemotion 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | VW Volkswagen Golf Plus | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации