Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Jetta | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 дек. 20:29 Автомобили , Куманово , Липково

VW Jetta 2 turbo dizel -90

750 ЕУР

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999
28 фев. 20:21 Автомобили , Куманово , Липково

VW Jetta -90

700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 23:29 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

VW Jetta -85

1 200 ЕУР

Година: 1985
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток