Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | New Beetle

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 фев. 11:57 , ,

VW New Beetle Baby blue 1.6 TDI

10 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 13:18 , ,

New Beetle -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 23:02 , ,

VW New Beetle Turbo -18

31 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
15 мар. 15:13 , ,

VW New Beetle 1.9TDI -99 reg Ful EKSTRA ZAMENA

2 399 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
01 ноем. 12:36 , ,

New Beetle Buba 2.0 Benzin Plin

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 19:34 , ,

VW NEW BEETLE 1.9 TDI FUL OPREMA-BUBA

2 590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 20:06 , ,

VW New Beetle

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 00:42 , ,

VW NEW BEETLE BUBA

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 17:48 , ,

VW New beetle 1.9 tdi 90 hsp

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 10:51 , ,

VW NEW BEETLE BUBA 2.0 BENZIN/PLIN REGISTRIRANA

2 390 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток