Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 фев. 04:36 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Dizel FullOpsion

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
19 мар. 22:23 ,

VW Passat 4 1.9 TDI 66 kw

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 ноем. 16:50 ,

Vw Passat 1.9 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 21:02 ,

VW Passat luxury

8 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
08 јул. 12:56 ,

VW Passat

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:51 ,

VW Passat 2.0 140ks -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 20:29 ,

VW Passat 1.8 bez zamena

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 22:58 ,

VW Passat odlicen

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 19:52 ,

VW Passat tdi 110ks

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 16:11 ,

VW Passat 1.9t(di) 131ps

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 08:22 ,

VW Passat 1.9 tdi 131 ps odlicen

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 08:27 ,

VW Passat 1.9 131ps

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 15:01 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 14:48 ,

VW Passat 1.9 tdi itno

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 10:56 ,

VW PASSAT B5

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 11:00 ,

VW Passat 5 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул. 10:14 ,

VW PASSAT

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 20:20 ,

VW PASSAT

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 20:26 ,

VW Passat 1.9 tde 110 ks

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 08:51 ,

VW PASSAT -09 VO ODLICNA SOSTOJBA

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 18:14 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 116KS -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 09:47 ,

VW Passat -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 12:48 ,

VW Passat 1.9 tdi 115 ks -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации