Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Passat | Продажба на половни автомобили од моделите како passat b6, passat b8, passat b7, passat b4 на Pazar3.mk

Passat , 3630
Passat CC , 148

Passat | Добредојдовте на Пазар3, Вашиот прв избор за купување и продавање на Passat. Доколку сте во потрага на одлични возила, моделите како Passat од сите модели - од класичниот passat b5 до модерниот passat b8. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен автомобил со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за volkswagen passat на Пазар3!
Доколку сте обожавател на брендот Passat пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор volkswagen passat и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил.
Секогаш тука за Вас, Пазар3.

13 апр. 13:05
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Штип

Volkswagen Passat 2.0 TDI Business 150 HP

24 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 10:36
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Карпош

Passat B7

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 21:01
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION DSG 190 KS 2015 GOD

16 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 07:11
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кочани

Passat B8 Variant 2.0 150ks 07/2016

12 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:08 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW PASSAT (B8) 2.0 TDI VIRTUAL COCKPIT UVOZ OD SVJCARIA

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Струга

passat b8

18 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vw Pasat 2.0 4.850 €

1 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Велес

VW PASSAT 2.0tdi-2008g-DSG 140 ks-HIGHLINE

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava

10 500 МКД

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW Passat B8 2.0 DSG -21 FULL

2 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 00:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

27 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
14 апр. 19:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

15 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
14 апр. 06:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION NEUVEZEN

24 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
14 апр. 05:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Сарај

PASSAT B8 2.0 TDI 2015 DSG

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 15:45
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 13:05
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Штип

Volkswagen Passat 2.0 TDI Business 150 HP

24 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 11:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

PASSAT 1.6 120 ks NEUVEZUVAN

17 500 МКД

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 23:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Volkwagen Passat 2.0 TDI

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 19:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Куманово

Passat 2.0 TDI

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 17:58 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Центар

VW Passat cc 2.0 170kc -2010

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 15:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Радовиш

VW Passat 2017

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 15:09 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 15:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Passat 2.0tdi 140ks.2013g.Highline

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 10:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Виница

VW PASSAT 1.6 tdi 120 ks HIGH LINE

15 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
12 апр. 09:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Passat CC 2.0tdi 103kw 140ks 2010

10 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 09:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

18 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 09:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

21 750 ЕУР

Година: 2020
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 09:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 09:09 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 07:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Карпош

VOLKSWAGEN PASSAT B8 2016 NEUVEZEN

16 350 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volkswagen Passat 2018 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

23 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 1.6TDi 6brzini REG+SERV - 2014

11 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 7 2.0TDi 140ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 21:01
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION DSG 190 KS 2015 GOD

16 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 300 000 - 349 999
10 апр. 11:40
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Volkswagen Passat CC 2.0 TDI HIGHLINE// STAGE 1 // 210 HP

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 11:21 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW Passat B6 2.0TDI 8v full servis

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 10:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT2.0 TDI 103KW 140KS AVTOMATIK 2011 GODINA

9 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 13:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW Passat B6 2.0 TDI 2010

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 05:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pasat redizajn 1.9 TDI

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 11:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кочани

Volkswagen Passat Variant 2.0tdi 150hp dsg automatic

21 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 11:08 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кочани

Volkswagen Passat Variant 1.6tdi 120hp bmt dsg automatic

15 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
07 апр. 21:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0TDI BLUEMOTION 2015/14��

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 11:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 10:38
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Passat karavan avtomat

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
06 апр. 22:46
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Passat 1.8 Benzin Plin

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 20:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

PASSAT B6 2.0 TDI Highline 2007 so FULL oprema

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 18:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Карпош

Volkswagen CC 2.0TDI 177ks 2015g DSG

17 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
06 апр. 14:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Битола

VW Passat 2.0Tdi 140hp 2006g ODLICEN !!!!

4 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 09:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 150KS HIGHLINE 2017G 87.000KM!

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
05 апр. 17:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT 7 COMFORTLINE 1.6TDI 16V 105KS 6+R BLUEMOTION -13

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 12:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 4-Motion 4x4 2008god. "AVTOCENTAR"

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 1.9 TDI 77kw 2006god. "AVTOCENTAR"

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Volkswagen passat на Пазар3


Passat | Добредојдовте на Pazar3.mk - најдобрата платформа за купување и продавање на passat 3. Со Пазар3 Вашето искуство при купување и продавање на passat cc 2010 половните автомобили ќе биде на високо ниво. Пазар3 го нуди најголемиот избор на огласи, вклучувајќи ги моделите passat b5, volkswagen passat cc sport, passat cc 2010 и други. Со години на искуство во областа на огласување, Пазар3 е Вашата дестинација за квалитетни огласи за Passat.
На нашиот сајт, корисниците имаат можност да дадат детални информации за секој оглас, вклучувајќи и фотографии, за да ја олесниме продажбата на Вашите огласи. Со пребарување на различни модели и години на производство, нашиот веб сајт е концизен и лесен за користење, што Ви овозможува брзо и ефикасно прелистување на најдобрите огласи за passat pazar3.
На нашиот веб сајт Вашиот оглас за Пасат ќе биде виден од широка публика, воспоставувајќи контакт помеѓу продавачи и купувачи.


Пребарувај passat возила на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.
Познати клучни зборови за оваа категорија т.е возила на Passat се:
passat b6, passat b8, passat b7, passat b4.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации