Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | 440

01 фев. 15:59 ,

Volvo XC90

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
30 окт. 15:08 ,

Volvo 440

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 01:10 , ,

Volvo 440

Година: 2009
Километража: 10 000 - 14 999
04 окт. 19:59 , ,

Volvo 440

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 23:08 ,

VOLVO 440 -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
26 јул. 18:01 , ,

Volvo 420 EEV -11

39 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: > 500 000
14 мар. 21:19 ,

VOLVO 440 -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 18:21 , ,

VOLVO 440 -93

990 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
01 фев. 14:30 ,

Volvo 440 - 95

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток