Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Volvo , 413
Opel , 90
Audi , 59
BMW , 50
Peugeot , 50
Renault , 43
Ford , 34
Citroën , 32
Seat , 26
Alfa Romeo , 19
Fiat , 16
Nissan , 13
Mazda , 8
Kia , 6
Škoda , 5
Honda , 4
Hyundai , 4
Lancia , 3
Suzuki , 2
Toyota , 2
Daewoo , 1
Jeep , 1
MINI , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор volvo,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: volvo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 07:22
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 18:42
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW TIGUAN 2.0 TDI, SPORT 4-MOTION, 184.000 KM, PANORAMA KROV

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 08:18 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VOLVO V60 D2 2.0D 120KS 2016 MOZE ZAMENA

13 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:22
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
01 мар. 21:32 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  S60  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLVO S60 2.0 D R-design...Neuvezeno

12 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
29 фев. 11:06 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Илинден

Volvo V40 D2 1.6 Dizel 6 brzini 2014 godina Unikatno vozilo

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC40 D3 Business MT

23 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
29 фев. 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC40 2.0 190KS D4 AWD Business AT

29 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
29 фев. 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  S90  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo S90 D3 Inscription Geatronic Business Luxury Line

31 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 19:11 Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Тетово

Se prodava volvo v60

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 18:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW TIGUAN 2.0 TDI, SPORT 4-MOTION, 184.000 KM, PANORAMA KROV

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 08:35 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

Otkup na vozila samo so MK tablici

27 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo V40 2.0 120ks D2 Kinetic MT

12 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 12:28 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  S90  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo S90 D3 Mommentum AT

26 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
27 фев. 12:25 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC60 2.0 190ks D4 AWD Business AT

32 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
26 фев. 22:47 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  S80  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S 80 FUL OPREMA REGISTRIRANO 2.4 DIZEL

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 21:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, PERFEKTNO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 23:34 Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volvo V60 D3 automatik

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
20 фев. 11:54 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 23:19 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

38 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 09:30 Автомобили  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Скопjе  ·  Бутел

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 09:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 20:12 Автомобили  ·  Volvo  ·  S60  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLVO S60 2018GOD AVTOMATIK PERFEKTNO!!

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 13:59 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo XC40 D4 AWD Mommentum AT

28 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 09:04 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Volvo XC60

16 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 19:30 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLVO XC40 D3 Automatic GEARTRONIC☑️

25 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 18:55 Автомобили  ·  Volvo  ·  V70  ·  Куманово

Volvo 2012 dizel

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 CC 2.0hdi Coupe Kabrio

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев. 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC 60 2.4D 120KW AVTOMATIK 4X4 PERFEKT AUTO

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC 60 2.0 D4 NEWFACE AVTOMATIK ODLICEN PERFEKT AUTO

19 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
04 фев. 01:55 Автомобили  ·  Volvo  ·  V50  ·  Делчево

Volvo v50 20d registrirano do 11/2024 so zelen karton

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW PASSAT C C 2.0 TDI 2010 GOD DSG MENUVAC FUL OPREMA EXTRA

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 20:50 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO XC60 D3 4X4 R-DESIGN AUTOMATIC

12 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Кочани

Volvo XC60 momentum 2.0 d4 190hp awad 4x4

30 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 18:31 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Скопjе  ·  Скопје

Volvo

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 09:36 Автомобили  ·  Volvo  ·  V50  ·  Берово

Volvo V50

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 јан. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 AWD [4X4] GEARTRONIC BUSINESS AUTOMATIC

28 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
24 јан. 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP BUSINESS PACK

25 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
23 јан. 10:33 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 12:11 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Volvo XC60

18 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
21 јан. 09:41 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7 vende

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
20 јан. 14:59 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Кочани

Volvo XC90 2.0 D4 190hp momentum 7 sedista

39 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
19 јан. 21:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C5 2 0 HDI -09 EKSLUZIV MODEL ODLICNA

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 17:40 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Струмица

Volvo S40 1999/2000 - benzin - 2000 evra

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
18 јан. 05:03 Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70 EVERGRIN

3 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
17 јан. 14:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

ALU BANDASI 5x112 (GOLF,PASSAT,SEAT,AUDI,FELNI,BANDAZI)

13 500 МКД

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HONDA FR-V 2.0 CDTI 08 GOD FUL OPREMA NOV UVOZ KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 11:43 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
13 јан. 14:20 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Тетово

Volvo XC40

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
12 јан. 20:50 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Охрид

Prodavam Volvo XC60

11 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јан. 13:32 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP BUSINESS PACK

25 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување volvo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Volvo volvo volvo volvo volvo Volvo volvo Volvo volvo Volvo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации