Македонски | Shqip | English |

Ford mondeo | Берово | Возила | Автомобили

Ford , 6
07 јан. 08:05 ,

Ford Escort

315 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 12:01 ,

Ford mondeo za delovi

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 12:27 ,

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
10 дек. 18:44 ,

FORD MONDEO socuvan

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
08 јан. 03:15 ,

Ford Mondeo 24v6 -95

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 11:24 ,

Ford Mondeo -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999


Кон почеток